Powołanie Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie - Wiadomości - KPP w Radziejowie

Wiadomości

Powołanie Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie

Inspektor Mirosław Elszkowski – Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, wprowadził oficjalnie na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie nadkomisarza Tomasza Pacholskiego.

Dzisiaj (03.07.2017) o godz. 11.00 w sali odpraw radziejowskiej Policji odbyła się ceremonia powołania na stanowisko   Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie. Podczas uroczystości Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski, w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie nadkom. Karola Konopackiego wręczył nadkom. Tomaszowi Pacholskiemu rozkaz o powołaniu.

Na uroczystości obecna była kadra kierownicza, policjanci i pracownicy cywilni radziejowskiej komendy. Nowo powołany Zastępca odebrał od przybyłych gości gratulacje oraz życzenia kolejnych awansów i spełnienia osobistych i zawodowych planów.

Nadkomisarz Tomasz Pacholski rozpoczął służbę w Policji w 1994 r. w Warszawie. Następnie pracował w posterunku w Janikowie, a w 2006r. został kierownikiem posterunku w Pakości. Od 2008r do 2016r. pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP Inowrocław, następnie Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Inowrocławiu. Od 20 lutego br. pełnił obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta w Radziejowie.

Komendant Pacholski jest absolwentem resocjalizacji na Uniwersytecie w Bydgoszczy oraz  Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Prywatnie jest żonaty, ma dwóch synów. W radziejowskiej jednostce będzie odpowiadał za nadzór nad pracą pionu prewencji.

Życzymy zadowolenia i satysfakcji z pełnionej służby na nowym stanowisku.

Autor: asp.szt. Marcin Krasucki
Publikacja: asp.szt. Marcin Krasucki

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.